Thursday, February 2, 2012

Gambar Lelaki Tercantik Di Dunia - Kiyoshi Sakurazuka


Sekali imbas anda pasti menganggap gambar di atas adalah gambar seorang gadis yang cun. Namun anda salah, dia bukanlah seorang wanita, tetapi seorang lelaki. Cantiknya mengalahkan kecantikan perempuan yang sedia ada di muka bumi ini.

 

 Nama sebenar lelaki 'cantik' ini ialah Kiyoshi Sakurazuka, seorang lelaki yang berasal dari China, tetapi tinggal di Jepun. Dia bekerja sebagai seorang cosplayer dan crosdresser yang sentiasa memakai pakaian cosplay wanita.

Biodata lelaki ini:

Name: kiyoshi sakurazuka
Real Name :澈樱冢 = Che Ying Zhong (CMIIW)
Birthday : April 4, 1984
Height : 160cm
Weight : 40kg
Blood type : A
Constellation : Aries
Gender : Male
Birthplace : Hunan, China
Graduate : Beijing Institute of Technology



  

 
 
 

Jangan sangka ini satu penipuan, kalau masih tidak percaya cuba perhatikan bahagian dada yang leper itu. Terbukti seorang lelaki!

Share Share entry ini di Facebook :)

4 comments :

aZua said...

tapi kenapa kaki dy cantik semacam ?? suspicious ==

Farhan Razak said...

Pakai cream n make up kot. agaknye :)

Anonymous said...

biar btol lelaki ni???

Gossip Artis Malaysia said...

apasal tengok lain macam jer nie.. macam kencing jer lol